Po – Pá: 8:00 – 18:00, Ne: 10:00 - 14:00

Jak si půjčit

Půjčit si od CreditPortal je jednodušší, než jste si mohli myslet. Stačí zažádat o půjčku online přes internet nebo na telefonu 222 209 011 a do několika minut po schválení žádosti máte finanční prostředky k dispozici. Při žádosti u sebe mějte mobilní telefon, na který Vám přijde kód.

Půjčuji si poprvé

 1. Vyberte si půjčku

  Vyberte si libovolnou částku do 30 000 Kč a zvolte si dobu splácení až na 30 dní. Následně potvrďte tlačítkem “CHCI PŮJČIT”.

 2. Vyplňte žádost o půjčku

  Zde vyplňte všechna osobní data, vč. informací o zdroji Vašeho příjmu, kontaktní osoby. Potvrďte také veškerou smluvní dokumentaci a potvrďte tlačítkem “ODESLAT ŽÁDOST”.

 3. Potvrďte autorizační SMS

  Na Váš mobilní telefon přijde SMS zpráva s přihlašovacím kódem, ten vyplňte do kolonky a potvrďte tlačítkem “DOKONČIT”.

 4. Peníze do několika minut

  Do několika minut po schválení půjčky budou pro Vás připraveny peníze.

  Bezhotovostní půjčka Credit 30

  Převedeme Vám je na Váš bankovní účet. Máme bankovní účty u několika bankovních institucí. Zobrazit bankovní účty

  Půjčka na čerpacích stanicích

  Peníze si můžete v hotovosti vyzvednout na jakékoli ze 191 čerpacích stanic EuroOil.

Chci opakovanou půjčku

 1. Přihlaste se

  Zadejte své telefonní číslo na hlavní stránce do políčka hned vedle tlačítka “PŘIHLASTE SE”.

 2. Potvrďte autorizační SMS

  Na Váš mobilní telefon přijde SMS zpráva s přihlašovacím kódem, ten vyplňte do kolonky a potvrďte tlačítkem “PŘIHLÁSIT”.

 3. Zažádejte o půjčku

Jak splatit

Vzhledem k tomu, že půjčky od CreditPortal jsou velmi flexibilní, sami si volíte, na jak dlouho půjčku potřebujete. Operátoři z CreditPortal Vás budou s předstihem informovat o tom, kdy je potřeba půjčku uhradit. Ve chvíli, kdy žádáte o půjčku, buďte sami připraveni, že tuto půjčku budete muset uhradit a vydat z rodinného rozpočtu. Vážíme si každého našeho klienta, který splácí řádně a včas a takovým klientům poskytujeme slevy a bonusy.

Svoji platbu úvěru můžete uhradit na tyto účty u bankovních institucí. Jako variabilní číslo uveďte, prosím, Vaše rodné číslo bez lomítka (např. 9988776655).

Zobrazit bankovní účty

Jak refinancovat

My v CreditPortal jsme si vědomi toho, že mohou v životě nastat nečekané situace, kdy nepřišla od zamětnavatele včas výplata, opozdily se dávky mateřské dovolené či sociální dávky. I na tyto situace CreditPortal myslí a umožňuje Vám požádat toto krátké období překonat pomocí refinancování půjčky.

Pokud potřebujete refinancovat, volejte naši Zákaznickou linku 222 209 011. Pokud uhradíte všechny poplatky a úroky (pokud jste se dostali s původním úvěrem do prodloní, pak i úroky z prodlení, smluvní pokuty a účelně vynaložené náklady na vymáhání) spojené s původním úvěrem ukončíme Vám původní půjčku a vytvoříme Vám novou, refinancovanou, se stejně vysokou jistinou, kterou můžete mít až na 30 dní (stejně jako původní půjčku).

 1. Přihlaste se do Klientské zóny na www.creditportal.cz

 2. Klikněte na tlačítko DETAIL/REFINANCOVAT.

 3. Zvolte datum/počet dní, o ktoré chcete žádost refinancovat.

 4. Klikněte na tlačítko "Refinancovat".

 5. Vytvoříte tak žádost o ukončení předchozí smlouvy a vytvoření smlouvy nové.

 6. Počkejte na schválení žádosti o refinancování.

 7. Uhraďte vygenerovanou výzvu k platbě do 2 dnů.

 8. Žádost bude refinancována po obdržení Vaší platby v řádném termínu.

Chci půjčit
Více informací

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.