Po – Pá: 8:00 – 18:00

Kontakty

Naše kontakty

CreditPortal, a.s.
Tel.: 222 209 011
Email: kontakt@creditportal.cz

Pro splátky půjčky typu Credit 30 můžete využít následující bankovní účty:

Pro půjčky typu Credit 365 využívejte bankovní účty:

Můžete nám poslat i MMS (obrázkové zprávy) a SMS zprávy na číslo 792 218 210.

Pokud žádáte o půjčku hlasem, naše operátory poznáte podle telefonního čísla 222 209 0xx.

Dostali jste se do tíživé situace a nezvládáte splácet? Zavolejte na oddělení vymáhání 222 209 014.

Napište nám

CreditPortal je tady pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí říct kdy, a my vám zavoláme zpět. Pošlete nám údaje o sobě. Prosíme o vyplnění co nejvíce údajů - naše odpověď bude díky tomu přesnější.

Sociální sítě

Facebook CreditPortal

Jsme na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo Blog. Jsme tedy všude, kde to žije. Spojte se s námi on-line na sociálních sítích. Budete mít přehled o všech akcích a můžete se nás na cokoliv zeptat.

Stránky Facebook jsme založili proto, aby Vám neunikla žádná speciální nabídka a akce. Stejně tak Vás budeme na Facebooku vzdělávat z oblasti financí a nepropásnete ani žádnou naší soutěž.

Blog Jak na finance

Na Blogu Vám budeme radit se vším, co Vás bude zajímat. Budeme psát o zajímavých finančních tématech, o tom, jak hospodařit, jak a kdy si půjčit.

Expert poradí

Potřebujete se na něco zeptat? Není Vám něco srozumitelné? Nejde Vám zažádat o půjčku online? Jsme Vám nepřetržitě k dispozici. Napište nám do chatu a Expert Vám poradí.

Obchodní informace

CreditPortal, a.s. - poskytovatel nebankovních nezajištěných spotřebitelských úvěrů
Poskytování probíhá formou peněžitého úvěru
IČ: 05561302
Obchodní rejstřík: B 22003 vedená u Městského soudu v Praze
Sídlo: Argentinská 286/38, 170 00, Praha-Holešovice

Naši partneři

Mezi naše obchodní partnery patří portál www.uspory.cz, portál www.pujcky.cz a portál www.coolpujcky.cz, které provozuje společnost Elephant Orchestra, s.r.o. Tyto portály Vám pomohou s problematikou úvěrů a dokážou vhodně napovědět s tématy, které se týkají finančních produktů a to nejen krátkodobých půjček.

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací