Po – Pá: 8:00 – 18:00

Půjčka bez registru

Každému se může stát, že se svou či cizí vinou objeví v některém z registru dlužníků. CreditPortal každého žadatele vyhodnotí individuálně a poskytne půjčku i žadatelům se záznamy v registru. To vše do několika minut - rychle, srozumitelně a jednoduše.dnů


Reprezentativní příklad při řádném splacení

Kalkulace půjčky

Půjčka: ? Kč
Poplatky: ? Kč
RPSN: ? %
Celková splátka:

? KčNebankovní půjčky

Nebankovní půjčka bez registru

Většina bankovních i nebankovních institucí nahlíží do registru dlužníků. CreditPortal je jiný. Nabídne Vám pomocnou ruku a vybere nebankovní půjčku bez registru tak, aby neohrozila Váš rodinný rozpočet.

Rychlá půjčka bez registru

Pokud máte negativní záznam v registru, zkuste naši rychlou půjčku bez registru. Záznam v registru neznamená, že Vaše půjčka bude zamítnuta. Posuzujeme Vaši žádost z několika hledisek. Vyplňte formulář a můžete mít finanční prostředky ihned.

Půjčka před výplatou bez registru

Chybí Vám peníze před výplatou a máte strach, že kvůli záznamu v registru půjčku nedostanete? Vyzkoušejte naši půjčku před výplatou bez registru. Vyhodnocení žádosti se dozvíte ihned a peníze můžete obdržet v hotovosti či na bankovní účet.

Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací