Po – Pá: 8:00 – 18:00

Pravidla Soutěže společnosti CreditPortal, a.s.

Do soutěže budou automaticky zařazeni všichni noví klienti, kterým byl v době trvání soutěže schválen společností CreditPortal, a.s. první spotřebitelský úvěr Credit 30 a klienti, kteří svůj poslední spotřebitelský úvěr u společnosti CreditPortal, a.s. doplatili před více než 365 dny a v době trvání soutěže jim byl společností CreditPortal, a.s. schválen nový spotřebitelský úvěr Credit 30.
Výhercem se stane každý 150. z osob, které byly do soutěže automaticky zařazeny. Výhercům bude vyplácena renta ve výši 2 000 Kč měsíčně po dobu 5 měsíců bezhotovostně na jejich bankovní účet.
Soutěž trvá od 1.3. do 1.5. s možností prodloužení.

Vyhodnocení výherců se odehrává v pracovní době CreditPortal, a.s. každý pracovní páteční den a to až do skončení soutěže. První splátka výhry je posílána klientovi na účet ten stejný den, kdy dojde k vyhodonocení výherců. Pokud výherce nemá aktivní bankovní účet ve svém uživatelském profilu, bude kontaktován pracovníkem CreditPortal, a.s. emailem. Výherce, který nemá aktivní bankovní účet pro získání výhry musí sdělit nový bankovní účet nejpozději do 14 dní od obdržení emailu o výhře.

Výhry z reklamních soutěží nebo reklamního slosování jsou osvobozené od daně z příjmu v souladu s § 4 odst.1 písm. f) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění, v hodnotě nepřevyšující 10.000 Kč vč. DPH.

Chci půjčit
Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací